Reportaż ślubny w KrakowieReportaż ślubny w KrakowieReportaż ślubny w KrakowieReportaż ślubny w KrakowieReportaż ślubny w KrakowieReportaż ślubny z KrakowaReportaż ślubny z KrakowaReportaż ślubny z KrakowaReportaż ślubny z Krakowafotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówReportaż ślubny z Krakowafotograf na ślub krakówprzysięga ślubnaprzysięga ślubnaprzysięga ślubnaprzysięga ślubnaprzysięga ślubnaprzysięga ślubnafotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówfotograf na ślub krakówWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachWesele dwór w tomaszowicachFotograf na ślub TarnówFotograf na ślub TarnówFotograf na ślub Tarnówlamki girlandy ślubneFotograf na ślub Tarnówlamki girlandy ślubnelamki girlandy ślubnelamki girlandy ślubnelamki girlandy ślubnelamki girlandy ślubnelamki girlandy ślubnelamki girlandy ślubne

   Wykonując ślubne sesje fotograficzne, spotykam wiele par, a każda z nich to inna historia, inne emocje, które sprawiają, że moja praca to sama przyjemność.

   Ślub Kasi i Filipa odbył się listopadzie. Choć często aura w tym okresie bywa kapryśna i straszy szaro-burymi barwami, to jednak tym razem okazała się łaskawa. Piękne słońce dodało blasku Młodej Parze i miało to pozytywny wpływ na wszystkich gości.

   Ceremonia zaślubin odbyła się w krakowskiej bazylice św. Floriana. Były to bardzo wzruszające i pełne emocji chwile. Kasię do ołtarza poprowadził Tata, a sakramentu udzielił Młodej Parze wuj Kasi. Dzięki temu msza przepełniona była bardzo wyrazistymi, osobistymi akcentami. Przyjęcie weselne odbyło się w malowniczym dworku w Tomaszowicach. Wspaniałe dekoracje – kwiaty, wystrój stołów, lampki na suficie stały się doskonałym tłem podczas ślubnych zdjęć reportażowych. Oczywiście główne skrzypce grała Młoda Para i przybyli na przyjęcie Goście. Wspaniała atmosfera panująca podczas wesela widoczna jest na każdym zdjęciu.

   Mam nadzieję, że emocje, które wirowały wówczas w powietrzu, udało mi się uchwycić w kadrach.

   Oświetlenie: Modern Light Service; Fryzura: Lustereczko; Tort: Tartelette; Makijaż: Dziewczyna od pudru

   SHARE
   KOMENTARZ