FAQ

   Oferta

   Albumy

   Czas oczekiwania na zdjęcia

   Rezerwacja terminu

   Podpisanie umowy

   Polecane firmy

   Co zawiera oferta?

   Oferta jest podzielona na reportaż ślubny, który obejmuje fotografowanie od przygotowań przez ceremonię, imprezę weselną, aż do oczepin. W dniu ślubu proponuję również krótką 15-30 minutową sesję plenerową. Dodatkowo w ofercie znajdziecie sesję plenerową w innym dniu oraz sesję narzeczeńską.

   Co otrzymujecie?

   Otrzymujecie ode mnie zdjęcia w 2 formatach: przygotowane do druku oraz przygotowane do publikacji w sieci. Zdjęcia znajdują się na pendrivie, który oddaję w pięknym pudełku. Otrzymujecie również odbitki w formacie 15x23cm oraz galerię ze zdjęciami na stronie www.
   Dodatkowo możecie zamówić album - tutaj macie do wyboru fotoalbum bądź fotoksiążkę.

   Jaki jest czas pracy w dniu wykonywania reportażu?

   Maksymalny czas pracy to 13 godzin (jednak nie dłużej niż do 1:00 w nocy).

   Co jeśli żaden pakiet Wam nie odpowiada?

   Pakiety można indywidualnie dostosowywać. Jeśli chcecie coś dodać albo usunąć z danego pakietu napiszcie mi o tym w mailu, wówczas zrobię dla Was indywidualną wycenę.

   Jaka jest ilość zdjęć, które otrzymujecie ode mnie?

   Dokłada ilość zdjęć znajduje się w ofercie, napiszcie do mnie maila bądź odezwijcie się na fb, a na pewno Wam ją wyślę. Pamiętajcie, że ilość zdjęć w danym pakiecie to ilość minimalna, zwykle oddaję ich więcej! :)

   Czy wykonuję zdjęcia grupowe?

   Jasne! Uważam, że zdjęcia grupowe to doskonała pamiątka. Przy dużej ilości gości nie jesteśmy w stanie wszystkich sfotografować dlatego mając zdjęcia grupowe mamy pewność, że nikogo ważnego nie pominęliśmy :)

   W jakim regionie wykonuję reportaże?

   Głownie wykonuję reportaże na terenie Małopolski - ponieważ stąd pochodzę. Jestem jednak otwarta na współpracę na terenie całej Polski. Jeśli marzy się Wam sesja narzeczeńska albo plenerowa za granicą nic nie stoi na przeszkodzie by ją zrealizować. Uwielbiam podróże, a jeszcze bardziej podróże z aparatem!

   Czy macie wpływ na wygląd albumów?

   Album jest od początku do końca projektowany przeze mnie, jednak przed drukiem otrzymujecie projekt do akceptacji i dopiero po Waszej akceptacji projekt ląduje w drukarni. Kolor, rozmiar oraz grubość kart również wybieracie Wy ;)

   Czym się różni fotoalbum od fotoksiążki?

   Fotoksiążka jest to album składający się z cienkich kart (o gramaturze kart 150-200g/m2). Fotoalbum natomiast składa się z grubych kart (o gramaturze kart 450-800g/m2). Na spotkaniu zawsze mam ze sobą albumy więc będziecie mogli na żywo zobaczyć różnice między nimi.

   Czy istnieje możliwość zamówienia dodatkowych albumów?

   Oczywiście! Jeśli chcecie dodatkowe albumy dla siebie, bądź na prezent np. dla rodziców, zawsze możecie domówić dodatkowe albumy. Cena dodatkowych albumów znajduje się w ofercie wysłanej przeze mnie.

   Kiedy otrzymacie zdjęcia?

   Zdjęcia dostajecie od 1 do 3 miesięcy od ślubu. Czas oczekiwania jest uzależniony od ilości pracy w danym okresie. Małą zapowiedź zawsze staram się wysłać do 2 tygodniu od ślubu, ponieważ wiem jak bardzo każdy chce zobaczyć chociaż kilka zdjęć wcześniej ;)

   Czy istnieje możliwość dokonania rezerwacji?

   Tak, istnieje możliwość dokonania wstępnej rezerwacji terminu maksymalnie do 2 tygodni.

   Czy musicie się spotkać ze mną przed podpisaniem umowy?

   Jeśli jest taka możliwość to zazwyczaj nalegam na spotkanie. Przed podpisaniem umowy chciałabym poznać Was bliżej oraz dowiedzieć się czego ode mnie oczekujecie ;) Jeśli jednak nie mamy możliwości spotkania np. ze względu na odległość od siebie, to zawsze możemy porozmawiać przez telefon bądź przez Skype. Umowę możemy podpisać online.

   Czy przy podpisaniu umowy obowiązuje zadatek?

   Tak, przy podpisaniu umowy obowiązuje zadatek.

   Kiedy ustalamy szczegóły dotyczące dnia ślubu?

   2 tygodnie przed ślubem otrzymujecie ode mnie formularz w którym są zawarte pytania dotyczące szczegółów Waszego ślubu (adresy, godziny rozpoczęcia, informacje o dodatkowych atrakcjach itd.)

   Film

   http://lovesick.pl
   http://oohstudio.pl
   https://www.nazajutrz.pl
   http://skysthelimit.pl

   Oświetlenie/ dekoracja/ kwiaty

   https://www.facebook.com/panzarowkaoswietlenie
   https://lightme.pl
   http://www.modernlightservice.pl
   https://www.facebook.com/WeddingEventDecorJoannaTadel/
   https://www.facebook.com/bellomatrimonio/
   http://www.bukietlove.pl
   http://latobabie.pl

   Suknie

   http://strefapannymlodej.pl
   http://www.annakara.com