Marysia & Carlos

   Jesteśmy zachwyceni zdjęciami ślubnymi, które robiła nam Maja – idealnie oddają emocje tego dnia, są naturalne i świetnie pokazują spontaniczność całej imprezy. Oglądając je ma sie wrażenie, że przeżywamy wszystko jeszcze raz o taki dokładnie efekt nam chodziło i nie spodziewaliśmy się, że komuś uda sie go uzyskać  poza tym zdjęcia są po prostu piękne! Maja stworzyła świetną atmosferę, łapała najciekawsze kadry będąc dla nas praktycznie niewidoczna. Polecam Maje każdemu!

   Kasia & Filip

   Bardzo dziękujemy Marioli za genialne zdjęcia, profesjonalne podejście, terminowość i przywiązanie do detali. Zaskakujące, jak dużo szczególnych momentów udało jej się uchwycić, zwłaszcza że zarówno w kościele, jak i na sali weselnej sprawiała wrażenie niewidzialnej. Goście czuli się komfortowo, co widać na fotografiach – są bardzo naturalne i oddają faktyczne emocje. Również obróbka zdjęć, sposób oddania materiału i jego oprawa są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Zdecydowanie polecamy Leśne Studio wszystkim, którzy cenią sobie balans pomiędzy usługą najwyższej jakości a luźnym i bezpośrednim podejściem do klienta. Jeszcze raz dziękujemy i bardzo polecamy!

   Magda & Jarek

   Serdecznie dziękujemy za wspaniały reportaż ślubny! Leśne Studio to najlepszy wybór dla każdego, komu zależy na zdjęciach oddających wszystkie emocje tego dnia. Majka jest osobą pełną fotograficznej pasji. Jej pracę wyróżnia zaangażowanie, dokładność jak również terminowość i dbałość realizację zdjęć zgodnie z ustaleniami – pełen profesjonalizm! Z całego serca polecamy!

   Kasia & Andrzej

   I can’t get over how amazing my photos turned out!! They are exactly what I was looking for and more. They are perfect. Not only is Mariola a great photographer, but she’s also so nice and easy to work with. Mariola really takes the time to understand what type of pictures you want and works hard to make that happen. Thank you so much!!!

   Ola & Justyn

   Najlepsza Pani fotograf, która potrafi dostosować się do każdych warunków i miejsca, w którym wykonywana jest sesja. Mariola sprawiła, że czuliśmy się swobodnie przy każdym rodzaju zdjęć. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć wykonanych przez Leśne Studio, które zostały nam przekazane na czas i obrobione w przepięknym stylu. Świetne kadry i mnóstwo pomysłów sprawiły że zdjęcia są ciekawe i niepowtarzalne. Dziękujemy i serdecznie polecamy!

   Kasia & Adam

   Mariola (i jej Leśne Studio) sprawiła, że zdjęcia z naszego ślubu stały się niesamowitą pamiątką. Serdecznie dziekujemy za stworzenie bezstresowej atmosfery, która zaowocowala pięknym materiałem. Wielkim plusem była bezproblemowa współpraca, elastyczność w wyborze terminów sesji narzeczeńskiej i plenerowej jak również rady co do wyboru miejsca. Reportaż ze ślubu i wesela oddał wszystkie emocje towarzyszące temu dniowi. Na osobny komentarz zasługuje sposób oddania materiału – poza zdjęciami w formie cyfrowej otrzymalismy przepiękny tradycyjny album z odbitkami. Gorąco polecamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

   Andrea & Tomasz

   Dziękujemy bardzo za piękne zdjęcia z naszego wesela, mamy cudowną pamiątkę na całe życie. Fotoreportaż w 100% oddaje rustykalny styl, który był na ślubie. Super kadry i pomysły. Serdecznie polecam!

   ślub cywilny

   Bogusia & Dominik

   Kiedy zobaczyłam Leśne Studio na Instagramie wiedziałam, że to właśnie Maja powinna zrobić nam zdjęcia i nie zawiodłam się! Z innych źródeł także dostawałam polecenia właśnie tutaj. Maja z wielkim zaangażowaniem podeszła do naszej współpracy! W czasie przygotowań do ślubu pozostała ze mną w kontakcie i mogłam przedyskutować z Nią kwestię wszelkich detali. Bardzo pomocna i ciepła osoba, pełna pasji, serca i profesjonalizmu! Uwielbiam wracać do zdjęć z naszego ślubu, bo czuję jakbym przeżywała to jeszcze raz, a niespodzianka jaką dla nas przygotowała to wzrusz . Dziękuję!

   Justyna & Szymon

   Wielkie podziękowania dla Leśnego Studia za cudowny reportaż ze ślubu. Pięknie oddany i dopracowany w każdym detalu, jesteśmy bardzo wdzięczni za włożoną pracę i serdecznie POLECAMY!

   fotograf na ślub w lanckoronie

   Kinga & Artur

   Bardzo polecam Leśne Studio! Pełen profesjonalizm i całkowite zaangażowanie plus niesamowite wyczucie i świetny gust – to cała Maja. Fantastyczna dziewczyna z wielką pasją i talentem – oby takich było więcej, dziękujemy!

   Karolina & Mateusz

   Majka i jej Leśne Studia to był najlepszy wybór! Reportaż ślubny i zdjęcie plenerowe to mistrzostwo! Na każdym zdjęciu można zobaczyć dbałość o najmniejszy szczegół. Pełen profesjonalizm, nie tylko w przypadku zdjęć, ale i również w pilnowaniu czasu Pary Młodej w dniu ślubu. Album ze zdjęciami to rewelacyjna pamiątka zdjęcia w formie cyfrowej otrzymane w przecudnym opakowaniu wraz pendrive w kształcie klucza z serduszkiem Gorąco polecam Leśne Studio.

   Ania & Maciek

   Mariola – Majka jest profesjonalistą, a potwierdza to każdy minimetr naszych zdjęć. Jesteśmy z Maćkiem szczęśliwi, że to właśnie ona towarzyszyła nam w jednym z najważniejszych dni naszego życia. I nie chodzi o sam kunszt zdjęć, ale o magię, która jest nieuchwytna i zaciera się pod wpływem czasu. Zdjęcia, który dla nas stworzyła są uczuciami i emocjami! A to coś więcej niż fotografia!

   Paulina & Kamil

   Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej współpracy a przede wszystkim lepszej osoby do uwiecznienia tego, bardzo ważnego dla nas dnia Majka to pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim pasja, którą widać gołym okiem Jesteśmy ogromnie szczęsliwi, że wybraliśmy właśnie Leśne Studio i tym samym ogromnie wdzięczni za piękne zdjęcia i albumy

   Kasia & Artur

   Z całego serca polecam Leśne Studio Fotografia. Maja to osoba ciepła i bardzo zaangażowana w to co robi. Jej reportaż z naszego ślubu jest cudowny! Za każdym razem kiedy oglądam jej zdjęcia wzruszam się na nowo.

   Karola i mała Wandzia

   Świetna Pani fotograf z nieskończona ilością pomysłów. Radzi sobie w każdych warunkach. Zdjęcia obrobione w gustownym stylu, dostarcza zawsze na czas! Zdecydowanie polecam na sesje ślubne, reportaż weselny oraz sesje ciażową!