Kasia & Filip

   Bardzo dziękujemy Marioli za genialne zdjęcia, profesjonalne podejście, terminowość i przywiązanie do detali. Zaskakujące, jak dużo szczególnych momentów udało jej się uchwycić, zwłaszcza że zarówno w kościele, jak i na sali weselnej sprawiała wrażenie niewidzialnej. Goście czuli się komfortowo, co widać na fotografiach – są bardzo naturalne i oddają faktyczne emocje. Również obróbka zdjęć, sposób oddania materiału i jego oprawa są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Zdecydowanie polecamy Leśne Studio wszystkim, którzy cenią sobie balans pomiędzy usługą najwyższej jakości a luźnym i bezpośrednim podejściem do klienta. Jeszcze raz dziękujemy i bardzo polecamy!

   Kasia & Andrzej

   I can’t get over how amazing my photos turned out!! They are exactly what I was looking for and more. They are perfect. Not only is Mariola a great photographer, but she’s also so nice and easy to work with. Mariola really takes the time to understand what type of pictures you want and works hard to make that happen. Thank you so much!!!

   Ola & Justyn

   Najlepsza Pani fotograf, która potrafi dostosować się do każdych warunków i miejsca, w którym wykonywana jest sesja. Mariola sprawiła, że czuliśmy się swobodnie przy każdym rodzaju zdjęć. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć wykonanych przez Leśne Studio, które zostały nam przekazane na czas i obrobione w przepięknym stylu. Świetne kadry i mnóstwo pomysłów sprawiły że zdjęcia są ciekawe i niepowtarzalne. Dziękujemy i serdecznie polecamy!

   Kasia & Adam

   Mariola (i jej Leśne Studio) sprawiła, że zdjęcia z naszego ślubu stały się niesamowitą pamiątką. Serdecznie dziekujemy za stworzenie bezstresowej atmosfery, która zaowocowala pięknym materiałem. Wielkim plusem była bezproblemowa współpraca, elastyczność w wyborze terminów sesji narzeczeńskiej i plenerowej jak również rady co do wyboru miejsca. Reportaż ze ślubu i wesela oddał wszystkie emocje towarzyszące temu dniowi. Na osobny komentarz zasługuje sposób oddania materiału – poza zdjęciami w formie cyfrowej otrzymalismy przepiękny tradycyjny album z odbitkami. Gorąco polecamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

   Andrea & Tomasz

   Dziękujemy bardzo za piękne zdjęcia z naszego wesela, mamy cudowną pamiątkę na całe życie. Fotoreportaż w 100% oddaje rustykalny styl, który był na ślubie. Super kadry i pomysły. Serdecznie polecam!

   ślub cywilny
   Karola i mała Wandzia

   Świetna Pani fotograf z nieskończona ilością pomysłów. Radzi sobie w każdych warunkach. Zdjęcia obrobione w gustownym stylu, dostarcza zawsze na czas! Zdecydowanie polecam na sesje ślubne, reportaż weselny oraz sesje ciażową!