pałac żeleńskich chill out leżaki Ogród Pałacu żeleńskich Kwiaty Znaki na ślub tabliczki wskazujące drogi Ślub w namiocie sala weselna menu ślubne zastawa ślubnaprzygotowania ślubne makijaż ślubny Chłopczyk trzymający pudełko z obrączkami uśmiechnięta panna młoda podczas makijażu

   Ślub humanistyczny to idealne rozwiązanie dla wszystkich par dla których ślub kościelny oraz cywilny nie jest wystarczający.

   Staje się on coraz bardziej popularny w Polsce. Uroczystość ma bardzo indywidualnych charakter, gdyż przysięga małżeńska jest pisana przez Państwa Młodych. Moment składania sobie przysięgi jest bardzo wzruszającym momentem dla nowożeńców jak i wszystkich gości weselnych. Tak było właśnie w dniu ślubu Marty i Sebastiana. Ich wyznanie miłości spowodowało sporo wzruszeń u wszystkich. Podczas ceremonii przemawiały również druhny, które opowiadały o miłości Marty i Seba.

   Ślubu humanistycznego udzielał Mistrz Ceremonii – Szymon Wieczorek z „Ślub Humanistyczny”.

   Na przebieg ceremonii podczas ślubu humanistycznego mają wpływ w 100% Państwo Młodzi, to oni decyzją jakie dodatkowe „atrakcje” będą miały miejsce. Uroczystość nie musi być oficjalna, może przybrać bardziej luźną humorystyczną formę.

   Podczas składania życzeń wybrzmiewała muzyka fortepianu na którym grał tata Pana Młodego. Po życzeniach składanych Państwu Młodym odbył się koncert fortepianowy z udziałem Pana Młodego – Sebastiana.

   Wesele odbyło się w namiocie przy Pałacu Żeleńskich – uroczym miejscu z pięknym wnętrzem oraz wspaniałym ogrodem. O dekorację namiotu zadbała firma „Rozmaitości Kwiatowe” z Krakowa.Suknię zaprojektowała i uszyła Pola Rudnicki – kuzynka Pani Młodej, czyż nie wyglądała wspaniale?

   SHARE
   COMMENTS